Наші партнери

«МОЛОДЬ. НАУКА. СПОРТ. ЗДОРОВИЙ РУХ УКРАЇНИ» – громадська організація, завданням якої є популяризація здорового способу життя, пропагування рухової активності та загалом спорту, заохочення до здорового способу життя, активізація наукової діяльності та проведення різного роду благодійних, спортивно-оздоровчих, наукових заходів. Місія громадської організації полягає у формуванні свідомого та здорового покоління українців.

Рада молодих вчених Малої академії наук України. Діяльність МАН: Ми заохочуємо дітей досліджувати й пізнавати, створювати соціальні проєкти і запускати стартапи, стажуватися в NASA і вигравати міжнародні олімпіади.

Ми допомагаємо освітянам розвиватися професійно: знаходити методичні матеріали і курси підвищення кваліфікації. А школам – створювати наукові гуртки у своїх закладах, укомплектовувати лабораторії, прокачувати таланти учнів і професійність викладачів.

Ми створюємо проєкти і простори, про які говорить вся Україна.

https://man.gov.ua/about/activity

Рада молодих вчених Національної академії наук України (НАН України) є колегіальним виборним дорадчим органом НАН України, що об’єднує молодих вчених наукових установ НАН України.

Рада здійснює свою діяльність з метою забезпечення активної участі молодих вчених НАН України у проведенні наукових досліджень та представництва, захисту і реалізації їх прав та інтересів.

Основні завдання Ради:

Об’єднувати молодих вчених у проведенні наукової діяльності, готувати пропозиції щодо розвитку системи їх грантової, стипендіальної та інших форм підтримки.

Сприяти здійсненню наукової діяльності, підвищенню кваліфікації, кар’єрному зростанню, реалізації творчого потенціалу, наданню інформаційної та організаційної підтримки молодим вченим наукових установ НАН України.

Підтримувати молодих вчених наукових установ НАН України у проведенні ними наукових, науково-організаційних та науково-освітніх заходів.

Сприяти розвитку і вдосконаленню наукової сфери України та її інтеграції до світового та європейського дослідницького простору.

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЛЮДИНА»

Наша Місія – якісно надавати необхідну благодійну допомогу фізичним особам, територіальним громадам, неприбутковим організаціям, а також юридичним особам приватного права в різних сферах життєдіяльності людини.

Наша візія – Допомагаємо тим, хто цього потребує, свідомо діємо разом задля добробуту!

Напрями нашої діяльності

– освіта;

– охорона здоров’я;

– екологія, охорона довкілля та захист тварин;

– запобігання природним і техногенним катастрофам та ліквідація їх наслідків, допомога постраждалим унаслідок катастроф, збройних конфліктів і нещасних випадків, а також біженцям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах;

– опіка та піклування, законне представництво та правова допомога;

– соціальний захист, соціальне забезпечення, соціальні послуги і подолання бідності;

– культура та мистецтво, охорона культурної спадщини;

– наука й наукові дослідження;

– спорт і фізична культура;

– права людини і громадянина та основоположні свободи;

– розвиток територіальних громад;

– розвиток міжнародної співпраці України.

«Молодий вчений» – українське видавництво, засноване у 2012 році одночасно з однойменним журналом, який швидко став популярним у освітньо-науковому середовищі серед молодих науковців. Основний напрям роботи видавництва – надання комплексних послуг та постійний супровід на всіх етапах додрукарської, друкарської та післядрукарської підготовки при виготовленні наукової періодики, збірників конференцій, колективних і одноосібних монографій тощо.

Видавництво орієнтоване на співпрацю зі студентами, аспірантами, докторантами, здобувачами, молодим фахівцями і науковцями.

Головна мета видавництва – поширення актуальних наукових досліджень молодих учених, інтеграція української науки в європейський простір і активне сприяння духовному і соціальному розвитку суспільства.

Кожен видавничий процес є своєрідною складовою репутації, тому колектив видавництва з повною віддачею та професіоналізмом співпрацює з кожним автором на користь розвитку сучасного наукового потенціалу України.